Blärk

Det blev inget gjort alls idag. Huvudet gör ont som tusan. Jag skulle gissa på en jobbig förkylning som inte riktigt bryter ut, eller så gör den det med buller och bång nu i veckan. Usch.
Imorgon blir det ganska lugnt också. Ska till läkaren en sväng och planera graviditeten. Här hemma säger vi lite skämtsamt att vi kanske skulle haft det mötet för ett halvår sedan, för planera gjorde vi ju inte då ;) .
Nä, men jag antar det är för att bestämma lite om jag ska på extrakontroller och liknande på MVC eller om det räcker med de vanliga samt resorna till Lund.

This entry was posted in Övrigt. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

* Copy this password:

* Type or paste password here:

121,031 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>